SSS - Boru basıncı Manometreleri

Genel

Kişinin büyük basınç dalgalanmasını iletkende fark edebilmesi için.

Akışkanlar yeterince sıkıştırılabilirlik sağlamadığı için, hava olarak ya da gaz şeklindeki nakil maddeleri olarak basınç aktarımına daha uygundur.

Opsiyonel olarak basınç göstergesi ek bir basınç anahtarıyla donatılabilir.

Standart olarak maksimum boru basıncı için 70 bardan 100 bara kadar basınç göstergesine sahip olan cihazlar tedarik ediyoruz. Daha düşük basınç alanları özel dizayn olarak mümkündür.

Kullanım alanları

Geçici bir kullanım –örnek olarak daha uzun mesafeler için temizliğin istendiği sıva harcı makinelerinde- mevcuttur.

Temel olarak tüm olası araçlar için boru basıncı manometresi kullanılabilir.

Bir boru basıncı manometresi gliserin dolgusundaki az miktarda yer alan su payı nedeniyle eksi sıcaklıkta sadece koşula bağlı olarak kullanılabilir.

Bağlantılar & işletim maddeleri

Bir boru basıncı manometresi için RDM türlerinin gövdesi, bağlantı parçaları ve koruma demiri çelikten üretilmiştir. Manşet standart ölçüdedir ve dokuması güçlendirilmiş doğal kauçuktan üretilmiştir. Yine de her akışkana göre farklı elastomerler kullanılabilir. Aracı akışkanda gliserin, silikon yağı ya da kullanımına göre diğer akışkanlar söz konusudur.

RDM türü için isteğe göre erkek ve dişi kuplajlar sunulabilir ve temin edilebilir. Boru basıncı manometresi olarak bir pinç vanasının kullanımında sayısız bağlantı şekilleri vardır. Örneğin: Flanş bağlantısı, dişi vida bağlantısı, tutucu kıskaç bağlantısı , kaynak bağlantısı aynı zamanda vida dişi ağız bağlantıları (süt borusu).

Bakım

Evet, bu oldukça basittir ve özel araç olmadan mümkündür.

Fonksiyon & teknik

Boru basıncı manometresi (RDM türü) basit ve hesaplı bir ölçüm ekipmanıdır. Onun işlevi, bir boru hattı sistemindeki üstün olan basıncın görüntülemektir.

Bir boru basıncı manometresi içerisine bir manşet monte edilmiştir. Bu manşet bir akışkan tarafından çevrilidir. Basınç artışı ile manşetin boyutu, bir boru yaylı manometrenin ölçüm elemanına aktaran aracı akışkanın basıncını yükseltir ve orada görüntüye getirir.

Boru basıncı manometresi (RDM türü) daha yüksek çalışma basınçları için 70 bara kadar tolere edebilir. Bunun sonucu olarak bu boru basıncı manometresi basınç dalgalanmalarını 2-3bar civarında gösterir. Bir pinç vanasından oluşturulabilen boru basıncı manometresi daha küçük basınç dalgalanmalarını 0,1-0,3bar arasında gösterebilir. Daha yumuşak elastomer karışımlar ve manşetler yardımıyla daha küçük basınç dalgalanmaları da gösterilebilir.

Boru basıncı manometresinin maksimum çalışma basıncı RDM türü için 70 bardır. Boru basıncı manometresinin maksimum çalışma basıncı V/VF/VMC/VMF/VM türü için 6 bardır.

Dünya genelinde pazar lideri

39yıllık aile şirketi

600yeni müşteri yıllık

20.000dünya çapında müşteri

Emsalsiz teslimat taahhüdü

< 0,2 %reklamasyon oranı

> 99 %müşteri memnuniyeti

30bayi, dünya çapında

En büyük ürün yelpazesi

10.000pinç vanası modeli

2.500model stoklarda mevcut

100.000birim satış, yıllık

Kapsamlı servis hizmetleri

80CAD formatı

32montaj ve animasyon videosu

16dilde dokümantasyon