AKO - V, VF, VA, VM, VMC, VMF, VMP serileri için pinç vanaları manşetleri

V / VF / VA / VM / VMC / VMF ve VMP serileri pinç vanası manşeti DN10 - DN250 nominal çaplarda mevcuttur.

Ürün konfigüratörümüzle pinç vananız için manşeti ihtiyacınıza göre bir araya getirebilir ve doğrudan bizden talep edebilirsiniz.

Manşet kaliteleri

80 °C’ye kadar neredeyse tüm toptan(dökme) malzemeler için pinç vanası manşeti malzemesi olarak kullanılabilen aşınmaya karşı dayanıklı standart ve genel elastomer kalitesi doğal kauçuğun yanı sıra gıda maddeleri için uygun olan bir doğal kauçuk versiyonu ve 90 °C’ye kadarki sıcaklıklar için başka bir doğal kauçuk versiyonu mevcuttur. Bunun dışında V/VF/VA/VMP/VM ve VMF serileri pinç vanalarının manşetleri nitril (NBR), viton (FPM), silikon, neopren, hipalon (CSM) ve butil (IIR) elastomer çeşitlerinde mevcuttur. 

EPDM ve nitril elastomer çeşitleri ayrıca gıda-güvenliği kalite seviyesinde teslim edilebilir.

Pinç vanası manşeti, müşterilerimizin çok çeşitli ve karmaşık uygulamaları için çok esnek dokuma dolgularına sahip yüksek kaliteli elastomerlerden imal edilmektedir.

Bunun dışında çok uzun kullanım ömrü/döngü sıklığını sağlamak için AKO pinç vanası manşetleri çok katmanlı karmaşık dokuma dolgularıyla imal edilmektedir.

Pinç vanası manşeti elle ve çok karmaşık bir üretim prosesi ile imal edilmektedir. El yapımı pinç vanası manşetlerinin çok karmaşık üretim süreci 25 yıl içerisinde sürekli geliştirilmiş ve mükemmelleştirilmiştir. Şirket içi sürekli yükleme denemeleri şeklinde yapılan düzenli kalite kontrolleriyle pinç vanası manşetinin çok uzun kullanım ömrü garanti edilebilmektedir. Ayrıca manşetlerin kullanım ömrü, optimum kontrol sistemi aracılığıyla önemli derecede arttırılabilir.

Bireysel kontrol uygulamalarınız hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Çok esnek bir imalat prosesi sayesinde, pinç vanası manşetleri kanıtlanmış AKO kalite seviyesinde , çeşitli ölçülerde, farklı uzunluklar, et kalınlıkları ve iç çaplarla da imal edilebilir.

Bizimle irtibata geçerek, pinç vanası uzmanlarımızın verdiği bireysel danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Dünya genelinde pazar lideri

39yıllık aile şirketi

600yeni müşteri yıllık

20.000dünya çapında müşteri

Emsalsiz teslimat taahhüdü

< 0,2 %reklamasyon oranı

> 99 %müşteri memnuniyeti

30bayi, dünya çapında

En büyük ürün yelpazesi

10.000pinç vanası modeli

2.500model stoklarda mevcut

100.000birim satış, yıllık

Kapsamlı servis hizmetleri

80CAD formatı

32montaj ve animasyon videosu

16dilde dokümantasyon