RV/RVA serisi pinç vanaları manşetleri

RV/RVA serisi pinç vanası manşeti DN25-DN500 nominal çaplar için mevcuttur.

Bu pinç vanası manşetinin ayırt edici özelliği patentli oluklarıdır (yivleridir). Bu oluklar, DIN 3205, ASME B16 veya ISO 5752’ye uyumlu şekilde, RV/RVA pinç vanalarının oldukça kısa kurma uzunluklarına sahip olmalarına imkan vermektedir. Çünkü olukların (yivlerin) yardımıyla büyük çekme ve bükülme kuvvetleri mükemmel bir şekilde dengelenebilmektedir.

Manşet kaliteleri

Standart pinç vanası manşeti­ ve genel elastomer kalitesindeki doğal kauçuğun yanı sıra EPDM, nitril, butil, neopren, viton ve silikon çeşitleri de mevcuttur.

EPDM ve nitril elastomer tipleri ayrıca gıda güvenliği kalite seviyesinde teslim edilebilir. RV/RVA sıkıştırma vanası manşetleri yüksek kaliteli elastomerler ve çok esnek dokuma dolgularından imal edilmektedir.

RV manşetinin ideal bir şekilde ve tekrar tekrar açılabilmesi için açılma kulakları kullanılabilir. RV/RVA sıkıştırma vanası manşeti nominal açılışlı standart modelin yanı sıra bir konik açılışlı veya çift taraflı konik modelle de imal edilebilir. Bu sayede özel uygulamalardaki akış, daha kolay ayarlanabilir. Bunun yanı sıra bir erken uyarı kapanma sistemi, vulkanize edilmiş bir kontrol teli şeklinde sunulabilir.

Bu tel hacim direncini ölçmek için kullanılır ve bir kesinti olması durumunda optik sinyal verir.

Bizimle irtibata geçerek, sıkıştırma vanası uzmanlarımızın verdiği bireysel danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsini.