AKO Kalitesi

Mal giriş kontrolü
Mal giriş kontrolü
Yapı kontrolü için röntgen sistemi
Yapı kontrolü için röntgen sistemi
Pnömatik test istasyonu
Pnömatik test istasyonu

AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH, müşteri isteklerini en önemli önceliği olarak kabul etmiş ve bunu misyon olarak belirlemiştir.

Müşterilerimizin memnuniyeti başarımızı özetliyor

Inovatif  ürün geliştirme, ürünlerimizin süreklilik arz eden yüksek kalitesi, mükemmel bir fiyat-performans oranı ve son derece yetkin çalışanlarımız sayesinde, müşterilerimizin taleplerine her geçen yıl eksiksiz memnuniyetlerini sağlayacak şekilde cevap verebiliyoruz. 

Tüm şirket prosesleri , ortalamanın üzerinde yükseklikte bir bağlılık ile çalışanlarımız tarafından ve iç denetlemelerle her yıl ,en uygun ve verimli hale getirilmektedir.

Kalite yönetimine yönelik şirket proseslerinin başarılı evrimi 2000 yılından bu yana ISO 9001:2015 kapsamında sertifikalandırılarak düzenli bir şekilde denetlenmekte ve onaylanmaktadır.

Ürünlerimiz basınçlı cihazlar yönergesi 2014/68/AB ile uyumlu şekilde geliştirilip üretilmektedir. 2014/68/AB’nin başarılı bir şekilde uygulanması CE Uygunluk Beyanı ile teyit edilmektedir.

Müşteri talep ettiği takdirde, basınç taşıyıcı gövde P10’un sağlamlık testleri, basınç taşıyıcı gövde P11'in sızdırmazlığı ve P12’nin oturma sağlamlığı EN 12266-1 kapsamında gerçekleştirilebilir.