Araştırma ve geliştirme

İşletme dahilî 3D konstrüksiyon
İşletme dahilî 3D konstrüksiyon
İşletme dahilî basınç simülasyon yazılımı
İşletme dahilî basınç simülasyon yazılımı
Elektrik iletkenliği açısından valf kontrolleri
Elektrik iletkenliği açısından valf kontrolleri

AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH, ürettiği valve ve armatürlerle ilgili, en son CAD analiz ve simulasyon yazılımlarını kullanarak ve uygulanabilir tüm standard ve yönetmelikleri göz önünde bulundurarak tasarım yapmaktadır. (örneğin basınçlı cihaz yönergesi PED 2014/68/EU).

Ayrıca, her yeni geliştirilen armatür, seri üretim onayı verilmeden önce, firmamız bünyesinde bulunan test laboratuarında yoğun bir kontrol ve inceleme programına tabi tutulmak zorundadır.

Ekonomik geliştirme ve tasarım, hammadde ve enerji kaynaklarının biliçli kullanımı bakımından AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH için yüksek öncelik taşımaktadır. AKO nun görevi kalite ve güvenlikten taviz vermeden, çevre-dostu vana ve armatür üretiminin gerçekleştiğinden emin olmaktır.

Gelecek nesillere ve müşterilerimize karşı ahlâki ve etik sorumluluklarımız nedeniyle, AKO mümkün olan en kolay kullanımlı yaklaşımlarla üretim yapmaktadır. Geliştirme ve tasarım bölümü özel müşteri isteklerini memnuniyetle tam olarak yerine getirmeye hazırdır. Standart ürünlerin uygulamaya yönelik modifikasyonları bile geliştirme ekibi için günlük işler arasında yer almaktadır.

Vana ve armatürlerin geniş uygulama çeşitliliği için tekniğine uygun, özel pnömatik kontrol kumanda çözümleri sunmaktayız.

Bu konulardan biriyle ilgili bizimle tereddüt etmeden iletişim kurabilirsiniz. Yeni projeler yeni deneyimler edinmemiz ve şimdiye kadar edindiğimiz deneyimlerin geçerliliğini kanıtlamamızı sağlamaktadır.

Dünya genelinde pazar lideri

39yıllık aile şirketi

600yeni müşteri yıllık

20.000dünya çapında müşteri

Emsalsiz teslimat taahhüdü

< 0,2 %reklamasyon oranı

> 99 %müşteri memnuniyeti

30bayi, dünya çapında

En büyük ürün yelpazesi

10.000pinç vanası modeli

2.500model stoklarda mevcut

100.000birim satış, yıllık

Kapsamlı servis hizmetleri

80CAD formatı

32montaj ve animasyon videosu

16dilde dokümantasyon