Pinç vanaları için manşetler

Pinç vanasının en kritik parçası manşettir. 

Pinç vanası manşetinin kalitesi me kadar iyi olursa, pinç vanasının ve manşetin kullanım ömrü o kadar uzun olacaktır. Pinç vanası manşetleri uzun süre kullanılabiliyor olması, sistemin bakım masraflarının düşük olmasını sağlamaktadır. Pinç vanası manşetlerinin sahada müşteri tarafından kolayca değiştirilebilmesi, detaylı bakım ve onarım kılavuzları ve videolarla sağlanmıştır .

Pinç vanası manşetleri, pnömatik veya mekanik olarak devreye alınan pinç vanaları için gövde modeline veya yapı tipine göre farklı şekillerde üretilir. Pnömatik veya mekanik olarak devreye alınan pinç vanası manşeti çeşitli imalat yöntemleriyle üretilir.

Pinç Vanası Manşetinin Üretim Prosesi

Pinç vanası manşetlerinin imalat yöntemi olarak farklı manuel sarma yöntemleri, konvensiyonel enjeksiyon yöntemleri veya kalıplarda elle paketleme prosesleri uygulanmaktadır. Her pinç vanası manşetinin yapısı,devir sıklığı ile açma ve kapama karakteristiği için karar verici niteliktedir.

Pinç vanası manşetleri farklı elastomer kalitelerinde mevcuttur. Bu nedenle, farklı dayanımlar, kullanım alanları ve çalışma sıcaklıkları vardır. Elastomerin kalitesi pinç vanası manşetlerinin kullanım ömrü ve aşınmayı önleme karasteristiği açısından kritik derecede önemlidir.

Pnömatik olarak devreye alınmış pinç vanası manşetlerinin basınç farkları elastomerlerin farklı Shore sertlikleri ile etkilenebilmektedir. Pnömatik olarak devreye alınan pinç vanaları için optimum tasarlanmış manşet kontrol kumandaları yüksek kullanım ömrü sağlamaktadır. Pnömatik pinç vanası manşetinin devreye alınması için gerekli olan optimum basınç farkı/kumanda basıncı ayarı da manşetin kullanım ömrü için çok önemlidir.

Dünya genelinde pazar lideri

39yıllık aile şirketi

600yeni müşteri yıllık

20.000dünya çapında müşteri

Emsalsiz teslimat taahhüdü

< 0,2 %reklamasyon oranı

> 99 %müşteri memnuniyeti

30bayi, dünya çapında

En büyük ürün yelpazesi

10.000pinç vanası modeli

2.500model stoklarda mevcut

100.000birim satış, yıllık

Kapsamlı servis hizmetleri

80CAD formatı

32montaj ve animasyon videosu

16dilde dokümantasyon